Bölümler Menüsü
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Atatürk’ün bugüne kadar görülmeyen fotoğrafları

Ulu Önder Atatürk’ün bugüne kadar görülmeyen fotoğrafları tarihin tozlu raflarından inerek Cumhuriyet’in kuruluşunun 84’üncü yılında Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayat buluyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası sebebiyle Atatürk’ün Fotoğrafları Sergisi, 27 Ekim – 11 Kasım tarihleri arasında sergilenecek. Sergiyi gezenler; Kurtuluş Savaşı yıllarına ve Cumhuriyet’in mücadelelerle dolu kuruluş günlerine doğru tarihte bir yolculuk yapacak…

Sergide; Atatürk görseli içeren poster, rozet, yaka kartı, kravat iğnesi, takvim, ajanda ve anahtarlık gibi ürünlerin yanı sıra Atatürk’ün hayatını ve Cumhuriyet Devrimleri’ni içeren kitap ve DVD çalışmaları da Carousel AVM’de satışa sunulacak.

Satışlardan elde edilen gelir ise Atatürk Vakfı’ndaki çocukların eğitimi için kullanılacak. Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sergiyi inceleyen ziyaretçiler, hem Atatürk’ün özel fotoğraflarını görme şansını yakalayacak hem de satın aldıkları ürünlerle vakıftaki çocukların eğitimlerine yardımcı olmanın mutluluğunu yaşayacak.

hürriyet

,atatürkün önderliginde kazandiklarimiz, atatürkün önderliğinde kazandıklarımız nelerdir kısaca, atatürkün önderliğinde sahip olduğumuz hak ve hürriyetlere ait fotaraflar, atatürk önderliğinde kazandiklarimiz, Atatürkün önderliğinde sahip olduğumuz hak ve hürriyetlere ait fotoğraflar 24 Ekim 2007 6.410 okunma

Facebook Sayfası

3 Yorum Yapılmış

  1. çoooooooooook güzel olmuş

  2. çok ama çok güzel

  3. çok ama çok güzel