23 Nisanda Nereye Gidilir? 23 Nisanda Gezilecek Yerler

Lighthouse23 Nisanda nereye gidilir? 23 Nisanda gezmek isteyenler için araştırma yaptık. 23 Nisanda gidilecek yerler için bir liste oluşturduk.

1- Peribacaları ile ünlü Kapadokya

Kapadokya, gezilmesi gereken yerlerden birisi… 23 Nisan, gezi şirketlerinin de ilk bahar turlarından, ve Kapadokya yöresi çok popüler… Ankara’dan günübirlik gezilebilir, ama yörede konaklama imkanları oldukça çeşitlidir. Ürgüp, Avanos, Göreme yeraltı şehirleri, peri bacaları, çanak-çömlek atölyeleri ile sizi bekliyor.

2- Amasra

Amasra, günübirlik geziler için ideal yerlerden birisi. Çok keyifli bir gezi olabilir, Amasra gezisi 23 nisan için… Havanın rüzgarlı olma ihtimalini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

3- Abant

İstanbul ve ANkara’ya yaknılığı sebebiyle sıklıkla tercih edilen bir yer, Abant Gölü… Abant Gölü kıyısında baharın tadını çıkarmanız mümkün. 23 Nisanda gezmek için ideal bir yer :)

4- Safranbolu

Kendine has evleri ve atmosferi ile Safranbolu’yu da gezmenizi tavsiye ederiz. Güne erken başlayanlar için Safranbolu+ Amasra gezisi de bir güne sığabilir, bizden söylemesi :)

 

 

23 nisanda gidilebilecek yerler, 23 nisanda gezilecek yerler, 23 nisanda gezilebilecek yerler, 23 nisanda gidilecek yerler, 23 nisanda nereye gidilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.