4 Adım Güzellik Tiyoları

güzellik tiyolarıHer zaman bakımlı ve ışıltılı görünebilmeyi, mevsim ve şehrin yorgunluğuna inat tercih etmelisiniz. 4 adımda güzel görünmek isteyenlere bazı püf noktalarından bahsedeceğiz. İşte bunun için size önerilerimiz:

1)Düz Saçlar: Gereken özeni, günlük koşuşturmacımızın içinde saçlarımıza hepimiz gösteremiyoruz.

Basit ve kalıcı yöntemleri bu nedenle tercih ederek her daim şık ve ışıltılı görünebiliriz. Sonbahar-kış trendlerinden en öne çıkan modellerden biri de düz saçlardır. Her günün her saatine uygun ve kullanımı da oldukça kolaydır. Saçlarınızın sağlıklı görünmesinin en kolay yollarından biri de 8 haftada bir saçlarınızı düzenli olarak kestirmektir.

2)Natürel Cilt: Her zaman cildinizin doğal ve canlı görünmesine önem vermelisiniz. Bu görünümü yakalayabilmek için doğru adımlardan bir tanesi de yaptığınız makyajdır. Bu yıl, geçtiğimiz yılın aksine makyaj trendlerinde mat ve kadife görünümlü ciltler ön planda. Doğru yolda olduğunuzu yüzünüzde makyaj olup olmadığı anlaşılıyorsa anlayabilirsiniz. Bu görüntü için transparan fondötenler, pudralar ve makyaj bazları mevcuttur. Her zaman doğal ve bakımlı görünmek için siz de cilt tonunuz ve yapısına uygun bu ürünlerden seçebilirsiniz.

3)Taranmış Kaşlar: Kaşlarımız yüz ifademizdeki en önemli noktalardan biridir.

Modern ve yalın duruşunuzu bakımlı bir cilt ve ışıltılı saçlarınızdan sonra bütünlemek için kaşlarınıza da el atmanız gerekecek. Kaşlarımızı, uzmanlar doğal yönünde ve yukarı doğru taradığınızda daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanacağınızı belirtiyor. Kaş maskaralarını ve kaş kalemlerini eğer kaşınız seyrekse, dolgun görünmesi adına tercih edebilirsiniz.

4)Beyaz Göz Kalemi: Bu kış yeniden beyaz kalem trend oldu. Genelde hepimiz siyah kalem kullanırınız. Gözlerimizi biraz siyah kalem küçültebiliyor. Bu etkiyi tam tersine beyaz kalemle çevirebilirsiniz. Beyaz göz kalemini kirpik diplerinize uyguladığınızda hem gözünüzün daha büyük görünmesini hem de daha etkileyici bakışları sağlayabilirsiniz.

4 Adım Güzellik Tiyoları” için bir yorum

  • 23 Kasım 2016 tarihinde, saat 08:31
    Permalink

    Elinize sağlık çok güzel bir yazı olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.