Ankara Çıkışlı İstanbul Turu Yılbaşı Özel (Ayder Turizm)

istanbul turu1. Gün: Yılbaşı turları kapsamında düzenlenecek olan İstanbul – Nostalji turuna katılmak isteyenlerin buluşma noktaları ve buluşma saatleri şu şekilde belirlenmiştir: Atatürk Lisesi önü: 00:00, Ümitköy Galeria önü: 00:30… Belirlenen yerlerde toplanarak İstanbul’a doğru, yılbaşı tutu, İstanbul – Nostalji turu için hareket edilecektir.

Sabah ilk olarak kahvaltı yapılacak; ve sabah kahvaltısının sonrasında, önce Hipodrom; sonrasında da Sultanahmet Meydanı gezilecektir.

Sultanahmet Meydanı gezisi sırasında ilk olarak Sultan Ahmet Camii’ne gidilecektir.

Dikilitaş; ve Burmalıhan ziyaretlerinin gerçekleştirilmesinden sonra, yılbaşı turu, İstanbul – Nostalji turunda sırayı Ayasofya Müzesi alacaktır. Ayasofya Müzesi yılbaşı turu rehberi ile birlikte gezildikten sonra, Yerebatan Sarnıcı’na gidilecektir. Yerebatan Sarnıcı gezisinin de tamamlanmasının ardından öğle yemeği için mola verilecektir. Öğle yemeğinin yenilmesinden sonra otele gidecek olan Yılbaşı turu, İstanbul – Nostalji turu misafirleri, daha sonra ise, akşam ve gece eğlencesi için Çiçek Pasajı’na gideceklerdir.

2. Gün: Otelde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra, boğaz turu için feribota binecek olan yılbaşı turu misafirleri, feribot ile İstanbul’u denizden seyredeceklerdir.

Boğaz Turu sonrasında Topkapı Sarayı’na gidecek olan yılbaşı turu misafirleri Topkapı Sarayı’nın ziyaretini gerçekleştireceklerdir. Topkapı Sarayı ziyaretinin gerçekleştirilmesinden sonra, bir saat belirlenecek; ve bu saatte, İstanbul – Nostalji turu sona ererek, Ankara’ya dönüş yolculuğuna başlanacaktır.

Yılbaşı turu olarak düzenlenen İstanbul – Nostalji turunda, belirlenen sabit fiyat 450 TL iken; öğle yemekleri bu fiyatın içerisine dahil edilmemiştir…

Ankara çıkışlı tüm turlar için tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.