Bitkisel Zayıflama Yolları: Zayıflatan Bitki Kürü

Bitkisel Zayıflama Yolları arayanlar için tamamen doğal Zayıflatan Bitki Kürü vermek istiyoruz. Zayıflama kürü sayesinde kolayca kilo vermeniz mümkün. İşte zayıflamaya yardımcı ev yapımı kür tarifi:

Bitkisel Zayıflama Yolları: Zayıflatan Bitki Kürü

Doğal yollardan zayıflamak isteyenler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği lahana, maydanoz ve limon ile yaspılan ev yapımı kolay bir zayıflama kürü vereceğiz.

Beyaz Lahana- Maydanoz- Limon Kürü

Uygulamadan evvel dikkat edilmesi gereken noktalar; bu kür için kullanılacak malzemeler; iri yeşil sarımsı lahana, taze sıkılmış limon ve taze maydanozdur. Pazar yerlerinden lahana ve maydanozları almayı tercih etmelisiniz. Sera lahanalarını (futbol topu büyüklüğünde, beyaz) kullanmamalısınız. Çünkü amaca uygun değildir. Maydanozlar sararmamış, taze ve de küçük yapraklı olmalıdır. İri yapraklı maydanozlar da amaca uygun yönelik değildir. Sadece onlar gösterişlidir.

Bu kürü uygularken hızlı bir şekilde tokluk duygusunu da geliştirir. Beyaz lahana ile maydanoz ve limon suyunun birlikte kullanılmasının bir diğer avantajı da ruh sağlığını ne kadar güçlendirdiğinin hissediliyor olmasıdır. Sıkıntıdan dolayı böylece fazla yemek yemek de ortadan kalkar.

Kür tamamlanınca tekrar kolayca kilo alma yatkınlığı da olmayacaktır ve uzun süre kilonuzu koruduğunuzu göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.