DivX sertifikalı dijital TV’ler

LG Electronics ve DivX, ortak çalışmalarının ürünü olan yeni Plazma ve LCD modelerini kullanıcı beğenisine sunuyor. Üstün görsel kalite sunan ve full DivX video içeğini destekleyen, 90’ı aşkın DivX sertifikalı ürün Avrupa, Çin ve Asya-Pasifik bölgelerindeki mağazalarda yerini aldı.
digital-tvLG’nin bu yeni Tv serisi 47LB5RE, 42LB5RT ve 37LB4RT olmak üzere üç LCD model sunarken, Plazma severlere 50PB4RT ve 42PB4RT model seçenekleri ile karşılık veriyor. LG’nin DivX sertifikalı Tv serisi kullanıcıyı kusursuz görüntü ve kaliteli bir ses sistemi ile karşılıyor. Serinin en önemli özelliği USB 2.0 ile MP3, JPEG ve DivX playback kaydetme kapasitesine sahip olması ve 80 gb’lık hard diski sayesinde ‘kayıt sürecinde’ hiçbir zorluk çekmemesi.
LG Electronics Bölüm Başkanı H. Kwon, tüketici ihtiyaçlarına karşılık verdikleri müddetçe kendilerini başarılı bulduklarını belirtti. H. Kwon açıklamasında, kullanıcıların bilgisayarlarında yer alan medyaları, kalite seviyesini bozmadan oturma odalarına Tv aracılığı ile taşıyan LG’nin her zaman fark yaratan bir marka olduğunu vurguladı.

Kaynak: Hürriyet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.