Facebook Çete Savaşları Oyun ve Para Hileleri

Facebook Çete Savaşları Oyun ve Para Hileleri… Facebook’da benim gibi sizler de çete savaşı olayına merak saldı iseniz, size gelin bi kaç tiyo verelim.

Facebook Çete Savaşları Hileleri

Firefox kullananlar için bu yazıda imacros eklentisi ile çete savaşı oyunu için hile yapmak konusunu anlatmış bir arkadaş.

Facebook çete savaşları oyun hileleri için eklenti

1) Öncelikle Firefoxu kuruyorsunuz

2) imacros eklentisi linkine (imacros ekletisi linki ) girip imacros eklentisini firefox ile yükleyin. Sonra firefoxu yeniden başlatın.

3) Sonra Facebook sayfanıza Firefox üzerinden girerken kullanıcı adı ve parolanızı
anımsıcak şekilde bu bilgisayarımda beni hatırla ve remember(hatırla) sekmelerini onaylayarak facebook sayfanıza
giriyorsunuz.

4) Ardından Facebook çete savaşları uygulamasındaki görev kısmına geliyorsunuz.

5) Çıkan sayfada sol alt köşedeki imacros eklentisinde yer alan “record” sekmesini tıklıyorsunuz.

6) Gelelim oluşturacağımız makroya. Hepiniz kendi stratejinize uygun olarak istediğiniz görevleri yapan makrolar oluşturabilirsiniz. Benim burada oluşturduğum makro: En yüksek puanlı görevi yerine getirecek ve elde edilen paraları bankaya yatıracak. Enerjisi olsada olmasada, bölgelerinden para biriksede birikmesede bu dediğim görevleri sürekli tekrarlıcak. Dolayısıyla zaman geçtikçe enerjiniz dolduğunda ve paranız olduğunda kimse kapmadan yada saatlerce pc başında kalmadan otomatik olarak makro parayı hesabınıza yatırmış olcak ve sabah uyandınızda level atlamış olabilceksiniz happy.gif Şimdik bu dediğim görevi öğrenmesi için bir defaya mahsus manuel olarak bu işlemleri kendimiz yapacağız. Başlamadan önce “Record” kısmını tıklıyoruz.

7) Gördüğünüz gibi yapacağımız işlemleri kaydetmek üzere imacrosun sol üst köşesinde bir menü çıkıyor. Şimdi en yüksek görevi yani silah ticareti kısmındaki görevi gerçekleştir sekmesini enerjiniz olsada olmasada tıklıyorsunuz.

8) İşlemin sonunda enerjimiz olmadığından “enerjiniz çok düşük” uyarısını alıyoruz fakat bir yandan da “görevi gerçekleştir” emrimiz makroya kaydolmuş oluyor.
9) Ardından “Banka” sekmesini tıklıyoruz.

10) “para yatır” butonunu tıklıyorsunuz

11) Sonra imacros menüsünde “stop” tuşuna basıp makromuzu sonlandırıyoruz.

12) Oluşturduğumuz makromuzu yakından görelim. #current.iim makrosunu mouseumuzla seçip sağ tuşa basıyoruz ve “Edit makro” seçeneğini” tıklıyoruz

13) Şimdi, TAB ile başlıyan satırın altına (Bende TAB T=1) bir satır kod eklicez. SET !ERRORIGNORE YES satırını ekleyin. Bunun sebebi makro her işlemin sonunda sayfanın tam olarak yüklenmesini bekler. Ama malumunuz bazı sebeplerden dolayı özellikle sayfadaki reklamlar. Sayfa tam açılmaz. Bu bekleme süresi aşıldığında çıkacak uyarı mesajına otomatik olarak Yes cevabının verilmesini sağlar. Ama resim yada flash karşı taraf kaynaklı olarak gelmezse makro orda takılır haberiniz olsun. Bunun büyük ölçüde tedavisi için sonraki adımlarda bir iki ayar yapcaz.
14) Satırı ekledikten sonra çıkan metin dosyasını kapatıp kaydediyoruz.
15) Şimdi sayfanın reklamlardan dolayı geç yüklenmesinden dolayı makronun error vermemesi için imacros menüsündeki “Edit” kısmını, oradanda “Options” kısmını tıklıyoruz. Çıkan menüde replay speed kısmını “medium” ve timeout limit kısmını 280 yapıyoruz. İsterseniz kendiniz farklı bir değer verebilirsiniz.

16) Bir diğer ilave destek için firefox menüsündeki “tools” dan “options” kısmına giriyorsunuz. Çıkan menüdeki “content” sekmesini seçip “load images automatical ” seçeneğini kaldırıyorsunuz. Bu reklamlardaki resimlerin gelmesini kısmen önlicektir. Ama flashları maalesef.
17) Son olarak çete savaşlarındaki “görev” kısmına tekrar gelip imacros menüsündeki tekrar adedini giriyoruz ben 99999 girdim smile.gif sonrada altındaki play kısmına basınca makronuz 99999 defa görev yapma ve kasanıza parayı yatırma işlemini tekrarlıyor happy.gif

18) Son olarak, windows daki görüntü özelliklerinden “güç” seçeneğindeki monitörün kapanmasını engelleyin. programının bunla ilgili bir bug ı var galiba.. ne olur ne olmaz ekran koruyucusunuda kapayın..

Tamamen alıntıdır. Denemek istiyorum ben de sizin gibi :)))