FACEBOOK YARDIM: Facebook Davetiyelerinden NASIL Kurtulurum?

Facebook Davetiyelerinden NASIL Kurtulurum?Facebook Davetiyelerini NASIL engellerim? Facebook uygulama davetlerinden kurtulmak isteyenler için… Facebook kullanma sorunları , istenmeyen durumlar ve facebookta davetiye belası… bilmem kim sizi şu uygulamaya davet ediyor… facebook invitations nasıl kurtulurum ne yapmalıyım?

You have 3 Blackjack requests.

You have a Friends for Sale invitation

You have 5 Cause invitations.

You have 2 Raki Sofrasi invitations.

You have 2 Poker- Help a friend invitations

You have a Kanka request.

You have 4 FunWall Friend requests.

You have a Word Rearrangement request.

Facebook hesabına girince bir sürü request ve invitations görmek istemiyorum diyorsanız…

Facebook `taki bunlar gibi uygulamalarla ilgilenmediğinizi her arkadaşınıza tek tek izah etmekten, davetiyeleri reddetmekten sıkıldıysanız, derdinizin çözümü bu yazıda.

Çağımızın internet nimeti Facebook , mazinin sararmış yapraklarında kalmış arkadaşlarla birlikte, popülaritenizle doğru orantıda artış gösteren bir davetiye yığınını da hayatınıza getiriyor. Bir zamanlar e-posta kutunuzu dolduran “FW : Bill Gates Servetini Dağıtıyor!” konulu postalar, şimdilerde yerini “Tarkan challenged you to the X quiz” formatına döndü. Facebook davetiyelerinden bahsediyoruz. Üyelik ayarlarınızdan e-posta bildirimini kapatsanız bile, Facebook sayfanıza girdiğinizde bir ton davetiye veya bildirim ile karşılaşmak can sıkıcı olabilir.

Hepsini Engelleyin

IgnoreAll sayesinde, tüm uygulama davetlerini tek tıkla reddetmeniz mümkün. Tarayıcınızın Sık Kullanılanlar bölümüne ekleyin, sonrasında Facebook uygulama davetleri sayfasına geldiğinizde, tarayıcıya eklenen IgnoreAll kısayol tuşuna basmanız, tüm davetleri reddetmeniz için yeterli olacaktır. Arkadaş ekleme istekleri ve grup davetleri ise bu işlemden etkilenmeden kalıyor.

Speed Racer, Mesmo TV , Nasılım , Kanka, İsim Analizi, Platonik ve kullanıcılar tarafından yapılmış sayılamayacak kadar uygulamadan sıyrılmak bu kadar basit. Artık Facebook `u daha sade ve erişilebilir şekilde kullanabilirsiniz.

shiftdelete.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.