Grand Theft Auto Oyununun Son Versiyonu GTA IV (4) Piyasaya Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto Oyununun Son Versiyonu GTA IV Piyasaya Ne Zaman Çıkacak? Grand Theft Auto 4 oyunseverler tarafından merakla beklene dursun; Rockstar Games reklam peşinde. Gta 3 ile çok başarılı olan şirket, şimdiden GTA 4‘e olan ilgiyi arttırmak peşinde.

Oyun dünyasının Grand Theft Auto serisinin dördüncü sürümü olan “GTA IV“ü beklerken, yapımcı Rockstar Games hiç durmadan reklam kampanyalarına devam ediyor. Bunun bir örneği de, Brooklyn’de bir direğe asılmış ve üzerinde oyun kahramanı Niko Bellic’in resmi olan “Aranıyor” ilanı.

İlana göre Bellic, Hove Beach gece kulübünde meydana gelen silahlı çatışmayla bir ilgisi olduğu için aranıyor. Failin Doğu Avrupa’lı olduğu iddia ediliyor ki bu da aramayı yüzde 95 ihtimalle Hove Beach sakinleri ile sınırlandırıyor. Son olarak metin Bellic’in ilk görüşte hemen öldürülmesini tavsiye ediyor.

GTA IV dünya çapında 29 Nisan 2008’de, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya çıkacak.

anything

  • yok
  • yok
yorum / 1.453 okunma

Yorum Yapmak İster Misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Google’de Bugün Ne Aranıyor?