GTA San Andreas Hilesi – Liberty Citye gitmek

GTA San Andreas’e aie hileler.

Çoğunuz GTA San Andreas’ta Liberty citye giremiyorsunuz.İşte size oraya girmenin yolları.Bu güzel paylaşım için yorumlarınızı bekliyoruz…

1. YOL:

http://www.gta.cz/sanandreas/data/download/SA_PLACE_MANAGER.zip

gta san andreas place manager ı indirin. programı çalıştırın. add place i tıklayın. verdiğim kordinatları kaydedin:

1) place name: arrow
x:1413,164
y:1,075839
z:1000,925
add place i tıklayarak ilk yeri ekleyin. aynı işlemi tekrar yapın.

2) place name: liberty city
x:-743,3126
y:487,5756
z:1371,77

add place i tıklayarak ikinci yeri de ekleyin.

oyunu açın. oyununuzu loadlayın. masaüstüne dönerek place manager ı çalıştırın. ilk önce arrow yerini seçip teleport a tıklayın. oyuna dönün. sarı koninin önünde olacaksınız. girin. depoya çıkacaksınız.

tekrar masaüstüne dönün. place manager ile liberty city i seçip teleport a tıklayın. liberty city desiniz.

bu yolda uzun geldiyse 2. yönteme buyrun:

2. YOL:

http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=2049

San Andreas Teleport 3.0b dosyasını indirin. çalıştırın. saatin oraya san andreas haritası gelecek. üstünde sağ tıklayarak ‘teleport to’ dan ışınlanacağınız listenin içinden istediğinizi seçin. (liberty city dışarsı ve marco’s bistro’nun içi de var)
bu son seçenekte sadece libery city e ışınlanmak değil, gta san andreas taki tüm gizli şeylerin veya bir yerlere göndermelerin (ferrari den vice city’ye, polislerin kirli işlerine) ve hatta uzaylıların san andreas ta bıraktıkları izlerin yanlarına gidebilirsiniz.

liberty city de basacağınız yere dikkat edin. üzerinde duracağınız zemine önceden birkaç el ateş edin. eğer mermi sekiyorsa oraya gitmenizde bi sakınca yok. merminin sekmediği bi yere basarsanız aşağı düşersiniz. aşağı düşerken teleport yaparsanız ölürsünüz. liberty city de yecgaa ile dolaşmakta fayda var.

   

 

 

 

gta san andreas liberty city gitme, anything, gta sa liberty city gitme, gta san andreas gızlı yerler, gta san andreas marcos bistro nerede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.