Huzur Sokağı Final Yapıyor

adsızHuzur Sokağının Finalinde ne olacak?

 

Yazın yaklaşmasıyla birçok dizi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Ancak bazı diziler final yapıyor. Bu dizilerden birisi de ATV ekranlarında iki sezondur severek izlediğimiz Huzur Sokağı dizisi. Huzur Sokağı 67. bölüm ile final yapıyor. Her Cuma günü severek izlenen huzur sokağı bugün son kez ekranda olacak. Huzur sokağı bugün saat 22.30 da ATV ekranında. Peki dizinin final bölümünde neler yaşanacak? Dizi ekranlara nasıl veda edecek?

Şükran Ali’nin ölüm haberini alır ve yıkılır. Bu acıyı atlatması için tüm mahalleli Şükran’a destek olur. Ancak Şükran’ın bu acıyı atlatıp kendini toparlaması hiç kolay olmayacaktır. Bilal ve Necati Ali’nin katilinin Selim olduğundan emindir ve polise giderek şikâyetçi olurlar. Şikâyet üzerine Selim sorguya alınır ve Ali’nin katili olduğu anlaşılır.

Bu arada Selim’in tutuklandığından habersiz olan Feyza kimseye haber vermeden mahalleden taşınır. Feyza izini kaybettirir ve böylece Bilal ile Feyza’nın arasında ki tüm bağ kopar. Aradan tam 20 yıl geçer ve Feyza ile Bilal tesadüf eseri tekrar karşılaşırlar. Huzur sokağının finali bugün saat 22.30 da ATV ekranlarında olacak. İyi seyirler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.