KENDİME İYİ BAK Filmi Vizyona Girdi

filmKENDİME İYİ BAK Filmi Vizyona Girdi

Bu hafta vizyona giren “kendime iyi bak” seyircileri ile buluştu. Yönetmenliğini Serhan Arslan ve Ruhi Yapıcı’ nın yaptığı kendime iyi bak filmi büyük ilgi gördü. Filmin başrol oyuncuları ise Aslı Tandoğan, Begüm Birgören ve Çağdaş Onur Öztürk.

Bir aşk hikâyesinin anlatıldığı filmin çekimleri İstanbul ve Polonezköy’de gerçekleştirildi. Fedakârlık ve cesaret dolu bir aşk hikâyesinin anlatıldığı ‘Kendime İyi Bak’ 11 nisan da sinema severlerle buluştu.

Filmin konusu; Emre ve Yeşim birbirini seven ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Düğünlerine bir hafta kalmıştır ve çift düğün hazırlıkları içindedir. Emre düğün davetiyesi vermek için arkadaşlarının yanına gider. Ancak bu arkadaş toplantısında Emre’nin eski sevgilisi Begüm de vardır. Emre beklenmedik bir anda eski sevgilisi Begümle karşılaşır ve bu karşılaşma Emre’nin kafasını karıştırır. Bu durum Emre ile Yeşim’in arasının açılmasına neden olur. Düğüne az bir zaman kala Emre artık bir karar vermek zorundadır. İki kadın arasında kalan Emre’yi büyük bir sürpriz beklemektedir. İyi seyirler…

Filmin yönetmeni; Serhan Arslan, Ruhi Yapıcı

Filmin oyuncuları; Aslı Tandoğan, Begüm Birgören ve Çağdaş Onur Öztürk

Tür; Romantik

Yapım yılı; 2014

çağan irmak in son filminin adı, çağan ırmak kendime iyi bak, www mola bak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.