Momentcam Uygulaması Nedir?

mMomentcam Uygulaması Nedir?

Momentcam nasıl kullanılır? Momentcam nedir? Bu yazımızda son zamanlarda sosyal medya da büyük ilgi gören momentcam hakkında bilgi vereceğiz.

Gün geçmiyor ki sosyal medya da yeni bir çılgınlık olmasın. Sosyal medyanın son zamanlar da ki yeni çılgınlığı momentcam. Bu uygulama birçok kişinin beğenisini topladı ve çok konuşuldu. Bu kadar kısa sürede büyük ilgi gören momentcam nedir?

Momentcam, bir android uygulamasıdır. Bu uygulamayı Google Play ya da Apple Store den indirebilirsiniz. Momentcam telefonda sadece 35 MB yer kaplamaktadır. Mometcam uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, çekmiş olduğunuz resimleri çizgi film formatına çevirebiliyorsunuz. Gençler arasında hızla yayılan monemtcam uygulaması oldukça eğlencelidir. Sadece telefona uygulamayı indirerek, çekmiş olduğunuz resimleri bu formata çeviriyorsunuz. Kolay ve eğleneli bir uygulama olan momentcam gençler arasında hızla yayılmaktadır.

Mometcam uygulamasında kendi resminizi kolaylıkla çizgi film karakterleri üzerine yerleştirebilirsiniz. Oldukça kolay bir uygulama olan momentcamın Türkçe desteği olmadığı için genellikle dil İngilizce olarak seçilmektedir. Çizgi film formatına çevrilen resimler sosyal medyada sıklıkla paylaşılmaktadır. Mometcam da birbirinden farklı seçenekler mevcuttur.

momentcam de video nasıl yapılıyor, momentcam de video nasıl yapılıyor yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.