NFS Need For Speed Hot Pursuit Satışa Çıktı

Araba yarışı denilince pek çok kişinin ilk zamanlarından beri ilgisini çeken Need For Speed sersinin son oyunu olan Need For Speed Hot Pursuit piyasaya sürüldü. Need For Speed Hot Pursuit oyunu Bir Electronic Arts stüdyosu olan Criterion Games tarafından yapıldı.

NFS Need For Speed Hot Pursuit Satışa Çıktı

Need for Speed Hot Pursuit müthiş yarışları, heyecanlı polis kovalamacaları ve bağımlılık yaratan sosyal rekabet sistemi ile dünyanın dört bir yanından başarılı eleştiriler almaya devam ediyor. Need for Speed Hot Pursuit, PlayStation: The Official Magazine, GamesRadar.com, 1UP.com ve Joystiq.com’dan kusursuz notlar alırken, İngiltere’deki GamesMaster dergisinden de 10 üzerinden 9.3 almayı başardı. GamesRadar.com oyun için “daha iyi bir yarış oyunu yok” derken, IGN oyunu “arkadaşlar arasındaki rekabet geleneğine yepyeni bir hayat kazandırıyor” şeklinde yorumladı.

Bu tatil döneminde, en iyi yarış oyununu sunmaktan büyük gurur duyduklarını belirten Criterion Games Kreatif Direktörü Craig Sullivan, “Aldığımız tepkilere dayanarak hayranlarımızın oyunun Autolog ismindeki rekabet dolu sosyal ağ ekseninde polis – yarışçı aksiyonu kökenine dönmesinden gayet memnun olduklarını söyleyebiliriz.Oyunun kaç arkadaşlığı geliştirip, kaçını bozacağını çok merak ediyoruz” dedi.

NFS Need For Speed Hot Pursuit Serisinin Geçmişi

Yaklaşık 14 yıl önce başlayan NFS serisi, pek çok yarışsever tarafından beğenilmiştir. Hot pursuit ismiyle anılan bundan önce 2 oyun vardı:NFS III : Hot Pursuit (1998 ) ve NFS : Hot Pursuit II ( 2002 ). Serinin son oyunu ise 2010 yılında çıktı.

Need for Speed Hot Pursuit yüksek hızlı polis takiplerinin adrenalinini sunuyor ve oyuncular arkadaşlarıyla bağlanıp rekabet etme şeklini değiştiriyor. Need for Speed Hot Pursuit’in sunduğu yeni sosyal ağ olan Need for Speed Autolog, oyuncuları kesintisiz olarak arkadaşlarına bağlıyor ve birbirlerinin performanslarından sürekli olarak haberdar olmalarını sağlıyor. Autolog ayrıca arkadaşlarınızın başarılarına bağlı olarak sunduğu mücadelelerle basit ama son derece etkili bir sosyal oyun deneyimi yaratıyor.

NFS Need For Speed Hot Pursuit için Sistem Gereksinimleri:

* İşletim Sistemi: Windows XP SP3 ve üzeri

* CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz ya da AMD Athlon X2 64 2.4 GHz

* Ram: 1.5 GB (Windows XP) ve 2 GB (Windows Vista/Windows 7)

* Disk Alanı: 6.5 GB

* Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0 ve Shader Model 3.0 destekli (Ati Radeon X1950, HD 2000/3000/4000/5000 serileri ve Nvidia GeForce 7/8/9/100/200 serileri)

* Ses Kartı: DirectX 9.0 destekli

* Online: 2-8 Kişi için 512 Kbps ve üzeri bağlantı

Need for Speed Hot Pursuit oyunculara kafa kafaya çokluoyuncu imkanı, iki özel araba – Lamborghini LP 550-2 Valentino Balboni ve Lamborghini LP 570-4 Superleggera – ve 10 kat fazla saklama kapasitesi veren Online Şifre de içeriyor. Bu içeriğe erişmek isteyen oyuncuların yapması gereken tek şey tek kullanımlık kayıt şifrelerini kullanmak. Bu şifreye sahip olmayan oyuncular, Online Şifreyi Xbox LIVE Marketplace üzerinden 800 Microsoft Puanı ve PlayStation Network üzerinden $9.99 karşılığında satın alabilecekler.

Need for Speed Hot Pursuit, Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi, PC ve Wii için temin edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.