Survivor Yarışmasından Turabi Çamkıran Kimdir?

adsız       Turabi Çamkıran Kimdir?

     Turabi Çamkıran Survivor gönüllüleri ve ünlüleri adlı  yarışma programında gönüllüler takımında yer alıyor. Gönüller takımından en ünlü üyesi olan Turabi Çamkıran 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında akrobosi hareketleri ile bir gösteri yaparak yarışmacı olarak katılmış; birinci turda jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’den tam not almış fakat ikinci turda elenmiştir.

Ayrıca 2008 yılında “Benimle Dans Eder misin ?” isimli dans yarışmasına katılmış, ancak üçüncü olabilmişti. Geçen yıl ki Survivor birincisi olan Hilmi Cem’in Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından gelmesi, gözlerin Turabi Çamkıran çevrilmesine neden oldu.  şu an merak edilen Turabi Çamkıran aynı başarıyı gösterebilecek mi ?

Oğlak burcu olan Turabi Çamkıran 1988 yılında Mersin’in Erdemli ilçesinde doğmuştur. İlkokuldan üniversiteye kadar ki eğitim ve öğretimini Mersin de tamamlamıştır.  1.80 boyunda ve ortalama 70 kilo ağırlığındaki Turabi Break Dansa olan merakından dolayı güzel sanatlar bölümünü bitirdi. Düzgün bir fizik yapısına sahip olmasında dansın yanında Muay Thai dövüş sporlarını yapmasının da payı büyüktür. Dövüş sporlarına olan ilgisi sayesinde Tayland’a kadar giderek, Muay Thai eğitimi yerinde aldı.

Buğday tenli ve düzgün fiziği sayesinde bir çok klip, konser ve turnelerde dansçı olarak yer aldı. Dans alanındaki başarısı küçümsenmeyecek düzeyde olan Turabi özel Street dans eğitimi de vermiştir. Ela gözlü ve kestene renkli saçlı Turabi 42 numara ayakkabı giymektedir.
Gönüllüler Takımında kimler var?
Samanta Mendes
Akın Saatçi
Müge Üzel
Sahra Işık
Berna Canbeldek
Turabi Çamkıran
Yiğit Dikmen
Ekrem Toraman
Ertunga Gemuhluoğlu
Mert Palavaroğlu

anything, turabi çamkıran oğlak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.