Vikings Clan of Wars İpuçları: Kahraman Yetenekleri

Vikings Clan of Wars Oyunu İpuçları: Kahraman Yetenekleri neye yarar? Kahraman yetenekleri nasıl ayarlanır? Kahraman seti nasıl yapılır, nasıl etkinleştirilir? Sizlere oyunda önemli bir rolü bulunan kahraman ile neler yapılabileceğinden bahsetmek istiyoruz.

Vikings Clan of Wars Oyunu İpuçları: Kahraman Yetenekleri Neye Yarar?

Vikings: Clan of Wars oyununa başlayıp ilk binaları inşa ettikten sonra kahramanın seviye attığını görüyoruz. Peki bu kahraman seviye atladıkça neler oluyor?

Kahraman Seviye Atladıkça Neler Oluyor?

Kahraman, oyunda 60 seviyeye kadar yükselebiliyor. Oyunda kritik seviye olarak 50. seviyeyi söylemek mümkün, çünkü bazı önemli techizatları yapmak için kahramanı 50. seviyeye getirmeniz gerekecek… Zaten oyunda yüksek nüfuzlu kişilerin kahramanlarının 60. seviye olduğunu göreceksiniz…

Kahraman seviye atladıkça, size iki farklı yetenek bölümünde bazı bonuslar veriyor. Birincisi temel yetenekler, diğeri ise istilacılara karşı verilen yetenekler…

Menüden kahraman kısmına tıklarsanız, burada kahramanınız adı, görünümü, techizatları, yetenekleri ve bonuslarını görebilirsiniz. Yetenekler isimli düğmeye tıklayıp, yeteneklerinizi görebilir ve elinizde varsa yeni yeteneklerinizi ayarlayabilirsiniz.

Kahraman Yetenekleri Nere Yarıyor? Kahraman Yeteneklerini Ayarlama

Kahraman yeteneklerini bir kaç kısımda inceleyebiliriz. Kahraman seti yaparken de bunu gözönünde bulundurup, duruma göre istediğimiz kahraman setini etkinleştireceğiz. ( Not: Oyunun başlarında kahraman seti gerekli değil. Çünkü zaten kahramanın yetenekleri çok az…)

Kahraman yetenekleri arasında inşaat bilgisini arttıranlar var, yani bunları yükselttiğinizde inşaat süreleriniz kısalacak: İnşaatçılık 1, İnşaatçılık 2,  İnşaat Masrafı (inşaat için gerekli malzemeyi azaltıyor)

Bilgi öğrenme hızını arttıranlar da şunlar: Öğrenme Hızı 1, Öğrenme Hızı 2, Bilgi Öğrenme Masrafı (bilgi öğrenmek için gerekli malzemeleri azaltıyor)

Kasabadaki üretimi arttıran yetenekler ise şunlar: Kereste Üretimi 1-2-3, Yiyecek Üretimi 1-2-3, Gümüş Üretimi 1-2-3, Demir Üretimi 1-2-3, Taş Üretimi 1-2-3, Kaynak Üretimi 1-2 (tüm kaynakların üretimini birden arttırıyor)

Savunma gücünü arttıran yetenekler: Tam Sağlık, Tam Savunma, Yakın dövüşçü Savunması, Uzun Menzilli Savunma, Kuşatmacı Savunması, Süvari Savunması, Keşif Eri Savunması, Düşman Birlik Hücümü, Düşman Birlik Sağlığı…

Saldırı gücünü arttıran yiyecekler: Tüm Birliklerin Hücumu, Yakın dövüşçü Hücumu, Uzun Menzilli Hücumu, Kuşatmacı Hücumu, Süvari Hücumu, Keşif Eri Hücumu, Sefer Hızı, Düşman Birlik Sağlığı, Ağır saldırıda Birlik Hücumu

Kahraman yeteneklerini başlangıçta inşaat, bilgi ve kaynak üretimi için kullanmak mantıklı… Sonrasında ise kahraman seti yapmayı ve kullanmayı öğrenmenizde fayda var:

» Kahraman Seti Nedir? Kahraman Seti Nasıl Ayarlanır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.