Yeni iPhone: iPhone 3G nedir? Özellikleri Nelerdir? Fiyatı nedir?

Yeni iPhone: iPhone 3G nedir? Özellikleri Nelerdir? Fiyatı nedir? iPhone 3G’nin özellikleri nelerdir? iPhone 3G ne demektir? iPhone 3G Hangi Ülkelerde Satışa Sunuldu? iPhone 2.0 ile iPhone 3G arasında ne farklar vardır? iPhone 3G Türkiye’de satılıyor mu?  iPhone 3G’yi nereden alabilirim, nasıl bulabilirim? Yeni iPhone “ iPhone 3G” almak istiyorum

Eski iPhone ile yeni iPhone 3G arasındaki farklar nelerdir? iPhone 2.0 ile iPhone 3G arasında ne farklar vardır?

iPhone 2.0’nin tüm özelliklerine sahip olan iPhone 3G, eski özelliklerine yenilerini eklemiş. Internete daha hızlı bağlanıyor ve birçok özelliği aynı anda kullanabiliyor. Wi-Fi, 3G ve EDGE ağlarını destekleyen yeni iPhone ile telefon görüşmesi yaparken aynı anda internete bağlanabilir, harita bilgileri alabilir(GPS) ve ‘e-mail’lerinizi kontrol edebilirsiniz. iPhone 3G‘deki büyük yeniliklerden bir tanesi de dahili bir GPS modülünün bulunması. GPS modülü hazır bir navigasyon yazılımı ile desteklenmese de Google Map üzerinde konumunuzu gayet iyi bir şekilde gösterebiliyor.

iPhone 3G Hangi Ülkelerde Satışa Sunuldu? Başka hangi üklelerde satışa sunulacak?

iPhone’un bugün Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre,İngiltere ve A.B.D. de satışa sunulması bekleniyor.

3G iPhone’un fiyatı nedir? 

Amerika’daki iPhone satmaya yetkili tek operatör olan AT&T, bugün kontratsız 3G iPhone fiyatını açıklamış.
8GB’lık 3G iPhone’un fiyatı 599$, 16GB’lık fiyatı ise 699$ olacakmış.
kaynak: aradasirada.com 

Google Groups iPhone 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.